Poštovani roditelji,

izvršen je izbor udžbenika za školsku godinu 2010./2011. Prema Zakonu o udžbenicima trebali bi biti u uporabi najmanje 4 godine.

Što se tiče udžbenika od 1. do 4. razreda, oni su uglavnom radni što znači da se u njih piše, crta i lijepi, rješavaju se zadaci…

Ove se godine Aktiv učitelja razredne nastave dogovorio za iste udžbenike u svim razredima pa u izboru udžbenika za razrednu nastavu ima novih izdanja u odnosu na prošlu školsku godinu.

Većina udžbenika za učenike od 5. do 8. razreda je ista kao prošle godine.

Udžbenike iz školske godine 2009./2010., koje Vaše dijete neće koristiti u sljedećoj školskoj godini, moći ćete ostaviti u školi da ih preuzme Caritas, a prikupljanje će se obaviti nakon završetka školske godine u dogovorenim terminima.

U školi će biti organizirana razmjena udžbenika, a o terminu ćete biti na vrijeme obaviješteni.

U prilogu su popisi udžbenika, a bit će istaknuti i na vidljivom mjestu u školi.