UPISI 2024./2025.

UPISI U PRVI RAZRED ŠK. GOD. 2023./2024.

Poštovani roditelji budućih prvaša!

Nakon završene faze elektronske prijave za predupis školskih obveznika, slijedi korak u kojem se trebate javiti školi kojoj vaše dijete pripada prema upisnom području radi dogovora o terminu testiranja. Isto možete učiniti svakim radnim danom od 6. do 13. ožujka 2023. godine u vremenu od 11 do 13 sati i 15 do 17 sati.

Molimo vas da sa sobom ponesete: kopiju rodnog lista i potvrdu o pohađanju predškolskog programa.

Za djecu koja su bila ili su trenutno u tretmanu logopeda, defektologa, psihologa i sl. ili  postoje neke druge osobitosti u razvoju djeteta molimo da nam također dostavite potrebne nalaze i dokumentaciju.

Termin za sistematski pregled kod školske liječnice moći ćete zakazati putem aplikacije Terminko. Kod za aplikaciju moći ćete snimiti po dolasku u školu u jednom od gore navedenih termina.

Do skorog susreta, srdačno vas pozdravljamo!

Priloženi dokumenti:
Popis_skola_s_upisnim_podrucjem_1_(1).pdf (215.76 KB)

objavio: Administrator   datum: 1. 3. 2023.