ODLUKA O IZBORU TRI PONUDITELJA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVAUČIONIČKE NASTAVE

Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju višednevne  izvanučioničke nastave učenika sedmih razreda u školskoj godini 2019./2020., dana 10. veljače 2020. godine, donijelo je

O D L U K U

1. Izabrane su tri (3) ponude koje će biti predstavljene roditeljima učenika i to:

1. F-TOURS d.o.o.

2. KVARNER EXPRESS INTERNATIONAL SPLIT d.o.o.

3. MAGELLAN d.o.o.

1. Predstavnici izabranih ponuditelja svoje ponude predstavit će roditeljima na roditeljskom sastanku koji će se održati 17. veljače 2020. godine u 17:30 sati u prostorijama škole.
  1. Svaki predstavnik izabranih ponuditelja ima pravo na 15 minutno predstavljanje ponude i to za svaku ponudu 15 minuta (10 minuta za prezentaciju, 5 min za eventualna pitanja roditelja).

Priloženi dokumenti:
Odluka_3_2020..pdf (221.03 KB)

objavio: Administrator   datum: 10. 2. 2020.