NATJEČAJI

NATJEČAJ

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne Novine87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11,  16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14 i 7/17) Osnovna škola „Blatine-Škrape“, raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

1. SPREMAČ/ICA– na određeno puno radno vrijeme  za rad u OŠ „ Blatine-Škrape“  - 1 izvršitelj/ica

Uvjeti:

Završena osnovna škola prema općim uvjetima za zasnivanje radnog odnosa u skladu sa Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Uz prijavu dostaviti:

Uz prijavu na natječaj potrebno je  priložiti:

- životopis,

- dokaz o državljanstvu (preslika domovnice),

- dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe),

- uvjerenje nadležnog suda  da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 6 mjeseci (izvornik).

Izabrani kandidat će, prije potpisivanja ugovora o radu, dostaviti školi sve dokumente u originalu ili ovjerenoj preslici.

Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja je podnijela urednu, pravovremenu i potpisanu prijavu na natječaj zajedno sa svim prilozima te koja ispunjava uvjete iz natječaja.

Nepotpune, neuredne te nepravovremene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu prijave.

Kandidati koji se po posebnim propisima pozivaju na prednost pri zapošljavanju moraju prilikom prijave na natječaj dostaviti svu potrebnu dokumentaciju i dokaze koje posebni propisi propisuju pri ostvarivanju prava na prednost kod zapošljavanja.

Sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br.: 82/08), na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem u zakonskom roku.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu Škole, s naznakom ˝Za natječaj –  spremač/ica˝.

Nepotpune i nepravodobne prijave  neće se razmatrati.

objavio: Administrator   datum: 10. 10. 2017.