NATJEČAJI

Natječaj za popunu radnog mjesta

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 87/08, 86/09., 92/10., 105/10., 90/11.,5/12, 16/12,86/12,126/12 i 94/13), članka 21. Zakona o radu ( Narodne novine br. 149/09, 61/11, 82/12, 73/13) , članka 8.i 24. Pravilnika o radu, ravnatelj Osnovne škole Blatine-Škrape raspisuje

za prijam u radni odnos

1. Tajnik / tajnica - 1 izvršitelj/ica na neodređeno vrijeme, upražnjeni poslovi (puno radno vrijeme)

UVJETI:

-  sveučilišni diplomski studij pravne ili stručni studij upravne struke

Uz prijavu za natječaj potrebno je priložiti:

-          životopis

-          dokaz o državljanstvu ( domovnica)

-          dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (diploma)

-          uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak i da nije pravomoćno osuđen na kaznu zatvora (članak 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi), ne starije od 6 mjeseci.

Za kandidate prijavljene na natječaj čije su prijave uredne i koji ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, Povjerenstvo za provođenje javnog natječaja provest će provjeru znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta putem pisanog testiranja u školi  i testiranje od strane Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Ako kandidat ne pristupi provjeri smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj.

Na mrežnim stranicama Osnovne škole Blatine –Škrape, objavit će se način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata, područje provjere, te pravni izvori za pripremanje kandidata za provjeru, popis kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, te ostvaruju pravo pristupiti provjeri, te vrijeme i mjesto održavanja provjere, i to najmanje 5 dana prije održavanja provjere.

Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz javnog natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na javni natječaj. Urednom se smatra samo prijava koja sadrži sve podatke i priloge u javnom natječaju.

Prijave s potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta dostaviti na adresu škole u roku od 8 dana od dana objave natječaja, s naznakom „Za natječaj- tajnik“, na adresu: Osnovna škola Blatine-Škrape, Na Križice 2, Split.

Na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola.

Kandidati će o rezultatima natječaja biti obaviješteni u zakonskom roku.

objavio: Administrator   datum: 7. 7. 2014.