ČITATELJSKI KUTIĆ

Draga djeco,

nadam se da ste, između brojnih školskih zadataka, stigli pročitati nešto po vlastitom izboru (knjigu, časopis, strip, online tekst…), pogledati virtualnu kazališnu predstavu ili posjetiti muzeje od kuće.

Možda biste rado podijelili s nama svoje dojmove o tome, ilustrirali pročitano ili pogledano,  dali nam poneki prijedlog za čitanje... Možete nam jednostavno poslati fotografije knjiga i časopisa koje čitate, možda fotografije kako se opuštate uz čitanje, virtualno kazalište, društvenu igru ili kviz, fotografije svojih najdražih knjiga i sl.

Uživajte u čitanju, crtanju, fotografiranju te svoje radove šaljite na e-poštu:

knjiznica.blatine@gmail.com, a mi ćemo složiti album od prispjelih radova u našem Čitateljskom kutiću.

Za motivaciju pogledajte kako je jedna djevojčica snimila preporuku za čitanje knjige “Dom iza žice” u Gradskoj knjižnici u Rijeci. Prilog pogledajte ovdje.

Za pristigle radove i fotografije, prije objave na školskoj stranici, kontaktirat ćemo roditelje radi suglasnosti.

objavio: Edita Perković   datum: 7. 5. 2020.