PROIZVOD UČENIČKE ZADRUGE PREDSTAVLJEN NA ŽSV-u

Županijsko stručno vijeće za učeničko poduzetništvo održano je 13. travnja 2024. Tema skupa su bile aktivnosti u funkciji poticanja učeničkog poduzetništva.

U okviru skupa na sastanku Podružnice HSUZ-a Splitsko-dalmatinske županije predstavljen je zadružni proizvod „Omiška igra“ te su prezentirane informacije i naputci vezani za smotre učeničkih zadruga. Održane su i radionice s primjerima dobre prakse.

Bruna Cvjetković, voditeljica naše učeničke zadruge „Cvrčak“, održala je radionicu Kućarin te ostalim voditeljima učeničkih zadruga iz Splitsko-dalmatinske i Dubrovačko-neretvanske županije predstavila našu školu i rad učeničke zadruge. Održala je radionicu inspiriranu ovogodišnjim proizvodom, kućarinom, te ispričala lijepu priču o značaju i simbolici ovoga jednostavnog predmeta.

objavio: Administrator   datum: 16. 4. 2024.