POZIVAMO UČENIKE NA PISANJE I ILUSTRIRANJE SLIKOVNICE

Draga djeco,

naši su se učenici prošlih godina već okušali u pisanju i ilustriranju vlastite priče (Karla Leko, 8.b; Demi Pavišić, 5.b. i Luka Tomić, 4.a.) pa su bili pohvaljeni ili nagrađeni

Ako želite, i  vi možete sudjelovati na zanimljivom natječaju "Moja prva knjiga".

Više doznajte klikom na sliku ili dođite u školsku knjižnicu gdje ćete dobiti detaljnije upute.

U šk. god. 2011./2012. troje učenika naše škole poslalo je svoje radove na natječaj. Pohvalu su zaslužili samim time što su oslikali 16 stranica slikovnice i ispričali svoje priče, a to nije nimalo lak posao. Zato čestitamo Luki Tomiću, učeniku 4.a razreda i Demi Pavišić, učenici 5.b. razreda na sudjelovanju u ovom kreativnom projektu Centra za neohumanističke studije iz Karlovca.

Karli Leko (8.b, 2011./2012.) ovo je bilo drugo sudjelovanje i ponovno je nagrađena. U prilogu možete pogledati njezin rad (slikovnicu) "Anđeo Toma".

Moja prva knjiga 2011.

Moja prva knjiga 2012.

objavio: Administrator   datum: 26. 11. 2012.