OBAVIJEST ZA SEDMAŠE I OSMAŠE

Dan srednjih škola Splitsko-dalmatinske županije održat će se

u subotu, 13. svibnja 2023. godine od 9:30 sati do 14:00 sati na Trgu Gaje Bulata, odnosno na platou ispred zgrade Hrvatskog narodnog kazališta u Splitu.

Na Danu srednjih škola distribuirat će se i informativne brošure sa svim detaljima o upisima u srednje škole.

Ovaj projekt organizira Splitsko dalmatinska županija - Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport.

Cilj ovog predstavljanja je da se sve srednje škole Splitsko-dalmatinske  županije predstave putem informatinvnih štandova te u izravnom kontaktu s učenicima, roditeljima i ostalom zainteresiranom javnošću pruže sve relevantne informacije o nastavnim programima i upisima.

Pored škola predstavit će se i druge važne institucije poput Hrvatske
gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore i Zavoda za zapošljavanje s važnim informacijama iz gospodarstva te potrebama hrvatskog gospodarstva i obrtništva u odnosu na obrazovanje, znanja i zanimanja za kojima postoji potreba na tržištu rada.

O školama i njihovim programima govorit će učenici i njihovi profesori te će biti na
raspolaganju davati odgovore na sva pitanja zainteresiranim osnovcima i roditeljima o svemu što ih zanima prije upisa.

"Dan srednjih škola Splitsko dalmatinske županije" najbolja je prilika da se na jednom mjestu prikupe i usporede sve važne informacije na osnovu kojih će učenici donijeti konačnu odluku u koju će se srednju školu upisati.

objavio: Administrator   datum: 4. 4. 2023.