OBAVIJEST O POČETKU ŠKOLSKE GODINE 2021./2022.

Dragi učenici i poštovani roditelji,

u ponedjeljak, 6. rujna 2021. započinje nova školska godina u kojoj se za sve učenike omogućuje povratak na nastavu u školi, ali i dalje uz pridržavanje preporuka MZO-a i HZJZ-a.

Kako bi tijek izvođenja nastave bio što sigurniji, nastava će se odvijati za svaki razred u određenoj učionici.

Raspored učionica u kojima će boraviti pojedini razredi:

Škola će i dalje nastaviti s radom u dvije smjene; jutarnjoj i popodnevnoj uz napomenu da

B smjena prvi tjedan (6.- 10. 9) započinje u jutarnjoj smjeni.

• A SMJENA  -  2., 4., 6., 8.  RAZREDI
  • B SMJENA  -  1., 3., 5., 7. RAZREDI
  • C SMJENA - PRO-A,B,C  - ISKLJUČIVO U JUTARNJOJ SMJENI
  • D SMJENA - Produženi boravak 7:30 – 16 sati

Podsjećamo vas na važnost poštivanja ulaza s različitih strana.

• Učenici viših razreda (5.- 8.) moraju biti na glavnom (zapadnom) ulazu u školu u 7:55 (ili 13:55 u popodnevnoj smjeni).
  • Učenici nižih razreda (1.- 4.) ulaze i izlaze na stražnji (istočni) ulaz u školu ( dolazak u 8:05 odnosno 14:05 u popodnevnoj smjeni).
  •  Školski sat traje 45 minuta.

Prvog dana nastava će se izvoditi u trajanju od 3 školska sata.

Za sada, prema naputcima HZJZ, jos uvijek učitelji i učenici 5.-8.razreda nose maske, a učenici 1.- 4. samo u zajedničkim prostorijama škole (wc, hodnici, knjiznica, uredi).

PRIJEM PRVAŠA bit će  organiziran u stražnjem (istočnom) školskom dvorištu prema sljedećem rasporedu:

10:45 – 1.a razred

11:15 – 1.b razred

11:45 – 1.c razred

Radujemo se skorašnjem susretu i svima želimo sretnu, zdravu i uspješnu novu školsku godinu!

objavio: Administrator   datum: 2. 9. 2021.