VRAĆANJE UDŽBENIKA

Dragi učenici i roditelji!

Na samom smo kraju školske godine. Nakon zaključivanja ocjena potrebno je vratiti udžbenike (ne i radne bilježnice).

Učenici četvrtih razreda udžbenike vraćaju zadnjeg dana nastave.

Učenici petih, osmih i sedmih razreda udžbenike će vraćati u tjednu nakon nastave prema rasporedu i na način kojeg će im proslijediti razrednici.

Napomena: učenici sedmih razreda vraćaju udžbenike samo za predmete: Fizika, Kemija, Biologija i Geografija

Učenici petih razreda ne trebaju vratiti Atlas!

Ostali udžbenici i radne bilježnice se više neće koristiti pa ih učenici mogu vratiti u školu gdje ćemo organizirati odvoz starog papira. Točan termin prikupljanja udžbenika za stari papir biti će objavljen na mrežnoj stranici škole i u grupama roditelja.

Zadužene tablete, učenici 5. i 7. razreda nisu dužni vraćati na kraju ove nastavne godine, ali su dužni brinuti o njima jer su uređaji u vlasništvu škole.

Učenici/roditelji koji su zadužili tablet uređaje samo za potrebe nastave na daljinu (4., 6. 8. razredi) dužni su uređaje vratiti u školu kada i udžbenike ili dolaskom po svjedodžbe.

objavio: Administrator   datum: 21. 6. 2020.