PRIKUPLJANJE PLASTIČNIH ČEPOVA SE NASTAVLJA 2019./2020.

Dragi učenici, roditelji i učitelji!

Ove školske godine nastavljamo s humanitarnom akcijom prikupljanja plastičnih čepova. Čepove skupljamo u sklopu akcije “Plastičnim čepovima do skupih lijekova” koju već niz godina organizira Udruga oboljelih od leukemije i limfoma (UOLL) iz Čakovca.

Zahvaljujemo svima koji su se uključili prošle godine i nadamo se da ste već usvojili ovu dobru naviku i da će se suradnja nastaviti.

Spremnici se nalaze u školskoj knjižnici i uredu defektologa, a neki učenici ih prikupljaju unutar svojih učionica u dogovoru sa svojim učiteljicama i učiteljima.

Podsjećamo da je vrlo važno u kutiju odložiti samo ono što tamo pripada. Dakle, samo čepove! smiley

Upute za prikupljanje:
- čepovi moraju biti čvrsti (sa sokova i drugih napitaka, mlijeka, jogurta u boci,  omekšivača, šampona, regeneratora, tekućeg deterdženta za rublje, paste za zube, krema i slično)
- čep ne smije biti savitljiv i ne smije sadržavati druge materijale ( npr. karton  ili metal s unutarnje strane i sl.)

Da bi sakupljeni čepovi bili upotrebljivi jako je važno da budu čisti, pa vas molimo da ih prije odlaganja operete od ostataka sadržaja.

U protekloj školskoj godini smo prikupili lijepu količinu čepova koje smo upakirali u kutije koje kreću prema odredištu.

Autor: Administrator , 15. 10. 2019.

objavio: Edita Perković   datum: 20. 1. 2020.