2011. Međunarodna godina šuma

2011. je proglašena Međunarodnom godinom šuma, a iste se godine obilježava 100. obljetnica rođenja Grigora Viteza pa smo se odlučili povezati ove činjenice različitim aktivnostima na razini cijele škole. Povezali smo literarne i likovne radionice te informacijsku pismenost  i preventivni program. Rezultat likovnih radionica je šuma izložena u atriju škole.

Nad šumom su letjele šarene ptice obojene razigranom dječjom maštom.  Sa šumom i s G. Vitezom  nismo se prestali družiti nakon što je postavljena u atriju. Tamo je postala dio kulise za Božićnu priredbu pa je zaljubljeni pastir iz šume donio pticu princezi na dar.

Igrokaz smo izveli Grigoru Vitezu u čast, pa sigurno već pogađate da se radi o "Plavoj boji snijega".

Ako želite doznati više, kliknite OVDJE.

Priloženi dokumenti:
U_gostima_kod_....pdf (1.05 MB)

objavio: Administrator   datum: 19. 11. 2012.