NATJECANJE - GIMNASTIKA

Učenice Osnovne škole "Blatine-Škrape" sudjelovale su na natjecanju iz gimnastike.

U športskom centru „Poljud“ u subotu (26. ožujka 2011.) održano je natjecanje iz  gimnastike. Natjecali su se svi splitski  osnovnoškolski  timovi. Sudjelovale su  i učenice naše škole koje treniraju u GK „Marjan“ i GK „Split“. Učenice cijele godine vrijedno treniraju, a ovom prigodom su predstavljale školu.

Djevojčice iz Osnovne škole“Blatine-Škrape“  (Marieta Marinović, Lucija Turk, Sara Kulić, Alicia Gita Sardelić, Ana Brkljačić) bile su najmlađi tim na natjecanju, ali su spremno pokazale svoje vještine. Nastupile su u četiri discipline športske gimnastike: na ručama, na gredi, u preskoku i  parteru. Pripalo im je  4. mjesto.

Odlučile su da će do iduće godine redovito trenirati pa se ponovo okušati u ovom zahtjevnom športu.

objavio: Administrator   datum: 14. 4. 2011.