Natjecanja

.

Društvo Sfera je zagrebačko društvo za znanstvenu fantastiku. Djeluje kao  udruga koja promiče fantastiku i znanstvenu fantastiku u Hrvatskoj  te potiče domaće SF stvaralaštvo kroz kulturne programe: radionice kreativnog pisanja, književni klub, projekcije filmova s predavanjima…

SFera  dodjeljuje najstariju nacionalnu nagradu za domaća znanstvenofantastična djela - nagradu SFERA.

SFERICAMA se od milja nazivaju nagrade pobjednicima SFerinog literarnog i likovnog natječaja za djecu i mlade koje im se na SFeraKonu tradicionalno uručuju ravnopravno i istovremeno kad i odraslima nagrada SFERA.

Ove školske godine na natječaj za djecu pristiglo je ukupno 694 literarna i 1630 likovnih radova, a među njima i likovni radovi učenika naše škole.

Učenik 5.b razreda, Deni Mašić, u konkurenciji učenika od 5.-8. razreda zauzeo je 2. mjesto likovnim radom na temu „Čudesni stroj“.

Čestitamo!

objavio: edita perković   datum: 28. 9. 2014.