Sudjelovanje u pripremanju proljetne izložbe

Učenici 2.a razreda slušali su priču Sunčane Škrinjarić„Plesna haljina žutog maslačkaKazivanje je bilo upotpunjeno cvijećem izrađenim od papira i konca. Razgovaralo se o priči i podsjetilo na poznate pjesmice o cvijeću pa se, naravno, i zapjevalo.

Potaknuti pričom učenici su  izrađivali cvjetne krune za svečanost posvećenu cvijeću, proljeću i Uskrsu. Ovako su započele pripreme za školsku izložbu koju su djeca pripremala za svoje roditelje. Na ovom projektu radili su i ostali učenici pa se u razredima i u knjižnici izrađivalo papirnato cvijeće koje je pretvoreno u šarene buketiće, uvježbavao igrokaz... Kako je bilo na izložbi možete vidjet fotogalerijama (Pripremanje proljetne izložbe i Proljetna izložba).

objavio: Administrator   datum: 25. 11. 2013.