Novi mikrofoni za školske priredbe

U prosincu 2010. riješeno je pitanje razglasa u našoj školi radi što kvalitetnije realizacije školskih priredbi i drugih javnih događanja.

Svi koji su se ikada upustili u pripremanje učenika za scenske nastupe, dobro znaju koliko je važno sve dobro uvježbati i organizirati. Takav posao često zahtijeva i svojevrsno predviđanje – predvidjeti  odaziv publike, predvidjeti koliko će kostim ili kulisa utjecati na to da se tekst dobro čuje, da tehnika bude ispravna, itd. Do ove godine bilo je situacija kada se znalo reći: „Još samo da je razglas bio bolji!“

U prosincu 2010. riješeno je pitanje razglasa u našoj školi, tj. ozvučenja u atriju, radi što kvalitetnije realizacije školskih priredbi i drugih javnih događanja. Ravnatelj Ante Karin i učitelj Petar Šimundža ostvarili su suradnju s Gradskim kotarom Blatine-Škrape pri čemu su školi donirana dva bežična mikrofona s pripadajućim uređajima. Kombinacijom ove donacije i postojećih fiksnih zvučnika u atriju su stvoreni dobri uvjeti za održavanje školskih priredbi. Zato su se na božićnoj priredbi, na zadovoljstvo svih prisutnih, izvođači dobro čuli. Donosimo nekoliko fotografija s priredbe.

Vjerujemo da će novi razglas doprinijeti kvaliteti svih javnih manifestacija u našoj školi.

objavio: Administrator   datum: 26. 1. 2011.