7. TJEDAN PSIHOLOGIJE

Program 7. Tjedna psihologije se održavao  od 17. do 23. veljače u organizaciji Društva psihologa u Splitu. Program se odvijao u nizu gradova i općina Splitsko-dalmatinske županije. Stjecanje iskustva, uloga psihologa u palijativnoj skrbi, biti vođen ili biti vođa i kako biti sretan, samo su neke od tema o kojima se razgovaralo s građanima tijekom tjedna psihologije. Tjedan je obilježio i okrugli stol na temu  Istupanje psihologa u javnosti: da ili ne, te nezaobilazna subotnja Kava s psihologom.

Prezentaciju  Kako biti sretan  održali su psiholozi u više škola u našoj županiji.

U našoj školi psihologinja je održala prezentacije  učenicima  2. i 6. razreda. Kroz tjedan psihologije  učenicima se približio posao i rad psihologa te im je održana prezentacija za koju su iskazali interes te se nadamo da im je bila korisna i zanimljiva. Zaključak nakon prezentacija je da nas puno više može usrećiti druženje s prijateljima i dijeljenje potrebitima nego novac i dobitak na lotu.                                                                          Pripremila: Nives Ruščić, psihologinja

objavio: Administrator   datum: 7. 3. 2014.