Druženje djece ususret Božiću

U prosincu smo upriličili druženje učenika naše škole s djecom iz Dječjeg doma „Maestral“,  podružnice „Miljenko i Dobrila“ iz Kaštel Lukšića. To je bila prilika za međusobno darivanje.

U predbožićno vrijeme posjetila nas je glumačka družina iz Dječjeg doma „Maestral“,  podružnice „Miljenko i Dobrila“ iz Kaštel Lukšića. Darovali su nam predstavu pod nazivom „Učimo od zečića“. Svojom simpatičnom izvedbom zadivili su male i velike gledatelje.

Naši su učenici nižih razreda, prilikom ovoga  druženja, darovali svoje male goste prigodnim darovima koje su zajedno sa svojim učiteljicama, učiteljima i roditeljima pomno birali i sakupili.

Lijepa druženja dobro je ponavljati pa smo stoga dogovorili naše ponovne susrete, jer pokazalo se istinitim da darujući druge darujemo sami sebe.

objavio: Administrator   datum: 23. 3. 2010.