OBAVIJEST O UDŽBENICIMA

U našoj će se školi razmjena udžbenika za roditelje i učenike Osnovne škole "Blatine-Škrape" organizirati 21.lipnja 2012. od 8:30 – 11:30 sati u atriju.

Kao i prošle godine obavit će se i razmjena udžbenika na razini Grada  za učenike osnovnih i srednjih škola u prostorima „ribarnice“. Ova razmjena planirana je od 27. kolovoza do 29. kolovoza u vremenu od 18 – 20.30 sati.

Grad Split će i u školskoj 2012./13. godini pomoći obiteljima lošijeg imovnog stanja u nabavci odabranih udžbenika i dopunskih nastavnih sredstava putem novčanog bona.

Osnovne škole Grada Splita dužne su počevši od 18. lipnja, a zaključno s 6. srpnja u vremenu od 8 – 12 sati u svojim tajništvima, roditeljima svojih učenika izdavati uvjerenja (tiskanica „N.N RH“) o pohađanju nastave u školskoj 2012./13. godini.

Više o ostvarivanju prava na bonove pročitajte na stranicama GRADA SPLITA.

objavio: Administrator   datum: 15. 6. 2012.