Božićna priredba

Predzadnjeg radnog dana u prvom polugodištu u 18 sati u atriju škole, pred prepunim gledalištem dogodila se božićna priredba. Učenici su pokazali zavidne plesačke, pjevačke i glumačke vještine. Najmlađi izvođači - prvaši, natjerali su nas da zapjevamo s njima.

Svi učenici koji su se vrijedno pripremali sa svojim učiteljima i učiteljicama i priredili ovako raznolik program zaslužuju da ih pohvalimo. Zahvaljujemo se  KUD-u „Jedinstvo“ i Plesnoj skupini „Korak po korak“ koji su svojim nastupom oplemenili ovu školsku svečanost.

objavio: Administrator   datum: 26. 2. 2010.