ČETRDESET GODINA RADA

Poziv na suradnju

Dragi naši bivši i sadašnji učenici!

Poštovani roditelji, susjedi i prijatelji, bivši i sadašnji djelatnici!

Prije 40 godina , školske godine 1971./1972., OŠ „Blatine-Škrape“ započela je s radom. Budući da ćemo u školskoj  godini 2011./2012. obilježiti četrdesetu obljetnicu rada, zanimljivo nam je doznati što više pojedinosti o prošlosti škole.

Sjećate li se rado dana provedenih u školi? Imate li kakve zanimljive priče ili anegdote iz đačkog doba ili fotografije školskih događanja iz proteklih godina rada škole?

Je li vam učenje bilo zabavno?  …Što  se radilo na velikom odmoru? Kojim ste se slobodnim aktivnostima bavili? Kako ste se zabavljali, okupljali, priređivali svečanosti … ?

Pamtite li igre iz djetinjstva?...

Veselilo bi nas da svoja sjećanja podijelite s nama, a mi bismo ih pretvorili u IZLOŽBU  SJEĆANJA.

SVE MATERIJALE (tekstove, fotografije, predmete…) MOŽETE DONIJETI U ŠKOLSKU KNJIŽNICU ili poslati mailom na adresu:

skafetin.knjiznica@gmail.com

Pretpostavljamo da fotografije  i druge predmete čuvate kao drage uspomene pa napominjemo da ih ne bismo zadržali, nego skenirali ili fotografirali i potom vam ih vratili.

Ako imate dodatnih pitanja, javite se e-mailom ili nazovite na broj mob. 0992489718.

objavio: Administrator   datum: 5. 10. 2011.