"MI SMO NA REDU"

Petkom, iza  18 sati (s reprizom u nedjelju nakon 11 sati) na Radio Splitu se emitira emisija za djecu koja  nas informira o splitskim školama. Prošloga petka imali ste priliku od naših učenika slušati o životu i radu Osnovne škole "Blatine-Škrape". Ako ste propustili emisiju, možete je poslušati na stranicama Radio Splita.

U utorak, 8. ožujka 2011. posjetili smo Radio Split. Tamo nas je lijepo dočekala gospođa Vedrana Krstić-Ivanišević, urednica emisije „Mi smo na redu“. Budući da smo tada upravo mi bili na redu (u petak, 11.ožujka) snimili smo emisiju o našoj školi.

Emisiju su vodili Karla Leko, Viktor Vegan i Jure Luetić, učenici 7.b razreda, a sudjelovali su učenici: Nina Pitalo (3.b), Ivan Škorić (6.a), Dora Čović i Dora Istenić (7.a).

Uredništvo emisije bili su pedagogica Lucija Krivić, učitelj Petar Šimundža i nastavnica Mirela Blažanin-Martić.

Nakon snimanja emisije posjetili smo prostorije Radija, promatrali emitiranje vijesti uživo te upoznali voditeljicu vijesti i dio redakcije.

Našu emisiju, kao i emisije drugih škola, možete poslušati i na internetu – na službenim stranicama Radio Splita.

Svakog petka u 18 sati predstavlja se po jedna splitska škola, poslušajte svoje vršnjake....

objavio: Administrator   datum: 14. 3. 2011.