OBAVIJEST

I ove školske godine Ministarstvo znanosti i obrazovanja osigurava nabavu udžbenika svim učenicima osnovnih škola, a Grad osigurava nabavu drugih obrazovnih materijala s tim da su ta sredstva ograničena.

U skladu s tim, u "OŠ Blatine-Škrape", iz odobrenih sredstava koje dodjeljuje Grad,  izvršit će se nabava radnih bilježnica i radnih materijala te zbirki zadataka u skladu s potrebama pojedinih predmeta.

Roditelji učenika trebaju sami nabaviti likovne mape. Preporuka za predmetnu nastavu su mape Alfa. Ukoliko ih se ne može nabaviti, mogu se koristiti likovne mape drugih izdavača.

Osim likovnih mapa, roditelji učenika petih razreda trebaju nabaviti geografske atlase (Geografski atlas za osnovnu školu, ŠK-HŠK) koje će učenici koristiti od 5. do 8. razreda. Ukoliko učenici imaju brata ili sestru u višim razredima, atlase ne treba kupovati, mogu koristiti one koje već imaju stariji učenici iz obitelji.

objavio: Administrator   datum: 17. 8. 2021.