ČETIRI ŠAPE U NAŠOJ ŠKOLI

Udruga za radnu i športsku kinologiju “Četiri šape” je osnovana 2006. godine u Šibeniku. Bavi se radnom i športskom kinologijom te ima za cilj što kvalitetniji suživot čovjeka i psa. S djecom i odraslima voditeljica radi u okviru edukativnih programa i terapijskih aktivnosti. Već niz godina provodi programe na području grada Šibenika, a na naš je poziv 31. siječnja gostovala u našoj školi.

Cilj je bio omogućiti djeci da se opuste i prevladaju strah od psa kako bi ih se pripremilo na primjereno ponašanje u svakodnevnom susretu sa životinjama.

objavio: Administrator   datum: 10. 2. 2020.