DRUŽENJE UZ PJESMU

U razredu smo imali posebnog gosta koji nam je dan uveselio pjesmom i ugodnim razgovorom. Doznali smo kako se počeo baviti glazbom i kako je to izgledalo nekad i sad.

Osnivač je poznatog dječjeg zbora „Srdelice“ koji je izveo puno pjesama i nekoliko mjuzikla. Barba Jovica, kako ga zovu djeca iz zbora, piše, sklada, svira klavir i gitaru. U svom radu okružen je djecom i pjesmom što je doista inspirativno i zahtjevno. Gospodin Škaro je u svom dugogodišnjem radu surađivao s brojnim glazbenicima.

Kako je i pokretač festivala „Mali Split“ pozvao nas je da se ove godine pridružimo, što planiramo učiniti. Budući da je napisao nekoliko knjiga, donio nam ih je na dar.

Gdje je gospodin Škaro, tu je i pjesma pa smo uz njegovu pratnju na klaviru i gitari zajedno zapjevali.

objavio: Administrator   datum: 29. 3. 2018.