DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

U srijedu, 29.10.2014., 3. školski sat (9:35) u atriju škole će se održati prigodna svečanost povodom Dana kruha i Dana zahvalnosti za plodove Zemlje.

Nakon toga će biti tradiconalni blagoslov kruha pa pozivamo predstavnike razreda da tijekom drugog školskog sata donesu košare s pekarskim proizvodima u atrij.

Na svečanost trebaju doći po dva predstavnika iz viših razreda (u dogovoru s razrednikom) i svi učenici nižih razreda u pratnji svojih učiteljica i učitelja.

Obavještavamo sve učenike i učitelje da se toga dana mogu uključiti u akciju Caritasa kojom se prikupljaju prehrambeni proizvodi (brašno, tjestenina, ulje, šećer....) za potrebite u našem gradu. Proizvode koje donesete za Caritasovu humanitarnu akciju možete ostaviti na štandu koji će biti postavljen u atriju škole.

objavio: Administrator   datum: 24. 10. 2014.