BOŽIĆNA PRIREDBA 2013.

Učenici i učitelji vrijedno su se pripremali  za božićnu priredbu pa su i ove godine  uveselili sve prisutne vedrim programom.

Započelo je tradicionalno, prigodnom riječi ravnatelja i državnom himnom.

Slijedile su pjesme „velikog“ i „malog“ zbora pa su učenici od 5. do 8. razreda pjevali „Mir nam Božić donosi“, a četvrtaši pjesmu „Sunašce tone“.

Učenici 5.b razreda izveli su kratki igrokaz „Božićna želja, a prvašići zapjevali pjesmu „Božić je tu“.

Učenici 4.a razreda izmamili su osmijehe publike stihovima „Tri smijeha i mali snješko“.

Zbor je izveo pjesmu „Rudolf crvenog nosa“, a u veselom tonu je i nastavljeno jer je slijedio ples koji su pripremile učenice 5.a razreda na pjesmu „All I want for Christmas is you“.

Gošće koje su uveličale priredbu su iz ženske klape „Ventula“ te su uz tradicionalnu božićnu pjesmu "Svim na zemlji" otpjevale i pjesmu „Rodilo žito i šenica“.

Za kraj je zbor pjevao pjesmu „Svim na zemlji mir, veselje“, a ravnatelj je porukom u tonu ove pjesme prisutnima poželio da budu zdravi i veseli, a to je uistinu ono što čovjeku treba.

Svi se pridružujemo  ovim željama, zato neka vas prati mir, zdravlje i veselje, puno dobrote, blagoslova i zadovoljstva kako za božićne blagdane, tako i u novoj 2014. godini.

objavio: Administrator   datum: 27. 12. 2013.