POZIVAMO UČENIKE NA PISANJE I ILUSTRIRANJE PRIČE

Draga djeco,

naši su se učenici i prošlih godina okušali u pisanju i ilustriranju vlastite priče u okviru natječaja „Moja prva knjiga“. U 2012./2013. na natječaj su svoje radove poslale učenice naše škole: Magdalena Kundid i Iva Bajić iz 3.b te Leonarda Gambiroža iz 4.b razreda.

Sve su učenice dobile priznanja za sudjelovanje jer svaki učenik koji sudjeluje morao je najprije vrijedno raditi da bi napravio svoju slikovnicu.

Slikovnica Ive Bajić „Šareni snjegović“ je bila među nagrađenima pa je Iva dobila poklon paket i sudjelovala na svečanosti i dodjeli nagrada krajem rujna u Karlovcu. Tamo su posjetitelji mogli pogledati sve radove pristigle na natječaj i kupiti nagrađene slikovnice koje su do sada tiskane.

Iva je donijela iz Karlovca nekoliko slikovnica koje smo s užitkom prelistavali, a usput su se neki učenici zainteresirali da i sami pokušaju stvoriti svoju prvu knjigu.

Ako želite, i  vi možete sudjelovati na zanimljivom natječaju "Moja prva knjiga".

Više doznajte klikom na sliku iznad teksta ili dođite u školsku knjižnicu gdje ćete dobiti detaljnije upute.

objavio: Administrator   datum: 7. 11. 2013.