NASTAVA NA DALJINU - DODATNE INFORMACIJE

U našoj će se školi nastava na daljinu održavati prema uobičajenom rasporedu.

Raditi po uobičajenom rasporedu ne znači da učenici moraju neprekidno pratiti nastavu od 8:00 do 13:10, nego da tijekom dana moraju pristupiti svim predmetima koji su im  na rasporedu za taj dan i obaviti zadatke.

PREDMETNA NASTAVA

Sadržaji će se, ukoliko prijava u sustav bude moguća, postavljati u virtualne učionice do 8:00 sati ujutro za taj dan.

Pravila koja vrijede na nastavi u školi, vrijede  i na daljinu. Učenici su dužni svakodnevno pratiti nastavu svih predmeta koji su im na rasporedu te izvršavati obveze i zadaće koje im učitelji zadaju.

Sudjelovanje učenika pratit će njihovi predmetni učitelji.

RAZREDNA NASTAVA

Učitelji nastavu na daljinu organiziraju preko WhatsApp grupe (ili neke druge) s roditeljima. Učenike će uputiti na praćenje HRT3, ali prioritet su sadržaji i zadaci koje zadaju njihovi učitelji.

Domaće zadaće učenici će slati učitelju/učiteljici u privatne poruke ili na drugi način prema dogovoru učitelja s roditeljima.

Učitelji/učiteljice stranih jezika, vjeronauka i glazbene kulture sadržaje će slati prema dogovoru s učiteljima/učiteljicama razredne nastave.

VAŽNA NAPOMENA

Neizvršavanje obaveza i neprimjereno ponašanje u nastavi na daljinu podliježe propisanim pedagoškim mjerama kao na uobičajenoj nastavi.

objavio: Administrator   datum: 18. 3. 2020.