eTwinning "Olympic Games 2024"

Učenici PRO A razreda nastavljaju svoje eTwinning avanture. Ovog proljeća su sudjelovali u međunarodnom projektu „Olympic Games 2024“ kako bi se pripremili za nadolazeće Olimpijske igre koje se održavaju u Parizu.

Projekt je uobičajeno započeo zadatkom osmišljavanja loga, koji je put bio malo drugačiji.  Učenici su trebali kreirati maskotu Igara. Zatim su promišljali o olimpijskim vrijednostima te predstavili jednog olimpijca iz svog grada.

Pokazali su kako se vježba taekwondo, budući da u svom razredu imaju učenike koji treniraju taj popularni sport. Posebno je bio zanimljiv zadatak pisanja priče o olimpijskom plamenu koji putuje Europom. Učenici su istraživali zanimljive i manje poznate činjenice o igrama. Na online susretu družili su se s drugim učenicima i igrali Kahoot kviz na kojem  su postigli dobar rezultat.

Detaljnije o projektnim aktivnostima možete vidjeti na POVEZNICI

Pripremila: Ivona Mijoč

objavio: Administrator   datum: 10. 6. 2024.